O nás

Naše společnost

Jako společnost fungujeme na českém trhu třetím rokem, ale počátky naší činnosti sahají až k roku 2006.

Kromě delikates vlastní značky Chuť Moravy, vám přinášíme aktuální nabídku nejlepších moravských vín od vybraných a lety prověřených vinařů, kvalitní dárkové obaly na víno, vlastnoručně vyráběné keramické visačky na láhve a další zajímavý doplňkový sortiment.

Samostatnou kapitolou jsou naše dárkové bedýnky a balíčky, které jsme pro vás připravili ve spolupráci se samotnými vinaři a za osobní účasti sommeliera. Máte tak jistotu, že obsah těchto balíčku, nebude pouhým dárkem, ale i gurmánským zážitkem v podobě nasnoubených vín a delikates.
Na našem e-shopu garantujeme:

  • Produkty pouze té nejvyšší kvality
  • Kavlitní vína od prověřených vinařů
  • Zaručený původ zboží z Moravy
  • Garance 100% záruky na zboží

Náš tým

náš tým

Budeme s vámi komunikovat.

Jsme malá firma o třech lidech a tak se vám může stát, že budete hovořit s kterýmkoliv z nás. Tady je alespoň naše krátké představení: jednatele, pány Vlastíka Sapáka a Martina Jokvera skvěle doplňuje sympatická kolegyně Eva Grenarová. To je také ta, která vám nejspíše zvedne telefon nebo odepíše na mail, budete-li něco potřebovat. Věříme, že naše společná komunikace bude probíhat vždy v přátelském duchu a především k vaší spokojenosti.

Napsali o nás

Společnost Firemní víno.cz představila letos na podzim novou značku Chuť Moravy. Tu uvedla letos v září na moravských vinobraních a v druhé polovině září spustila i její web. Pod značkou Chuť Moravy nyní firma nabízí řadu lokálních delikates a pochutin od moravských dodavatelů, které se mohou vzájemně doplňovat a fungovat i jako dárkové potravinové balíčky a koše. „Snažili jsme se nakombinovat jednotlivé delikatesy tak, aby měly spojitost s vínem, které je pro Moravu charakteristické. Dřív jsme zkoušeli přikládat k vínu zahraniční pochutiny, ale nenašli jsme ideální spojení, nefungovalo to,“ říká jednatel společnosti Firemní víno.cz Vlastimil Sapák.

Marketing&Media 7. 10. 2013